Kutsikad

MEIL ON  AUSTRAALIA LAMBAKOERA KUTSIKAD !

sündinud 18 veebruar

                           ( 1 blue merle isane, 1 must tricolor isane, 3 musta tricolor emast, 1 blue merle emane)

 

       ***

Meie kutsikad kolivad oma uude koju 8-9 nädalaselt. Omades Eesti Kennelliidu (EKL/FCI) tõutunnistust, kiipi ja EU passi. Lisaks on nad läbivaadatud veterinaari poolt ning saanud oma esimese vaktsiini.

Kõikide meie pesakondade vanemad on eelnevalt läbinud terviseuuringud (puusa/küünarliigeste uuring, silmauuring, geenitestid).

***

 Kui peale meie kodulehega tutvumist olete otsutanud meiega ühendust võtta ja soovite oma uue pereliikme leida  just Peak River kennelist oleksime väga tänulikud, kui võtaksite hetke aega meile kirjutamiseks. Soovime, et paneksite kirja, miks Teid huvitab just see konkreetne tõug?  Kas Teil on varasemalt koer olnud, mis plaanid ja ootused on Teil uue pereliikmega …?

Kuna alati on üheks otsutavaks faktoriks kutsika maksumus, siis toome selle siinkohal kohe välja. Meie kutsikate hinnad jaavad vahemikku tuhat viisada kuni kaks tuhat viissada eurot. Huvi korral oleme väga rõõmsad Teie kirja üle!

Me valime oma kutsikatele kodusid väga hoolikalt seega enamjaolt on meie vastus teie kirjale “saame kokku ja vaatame kas me üksteisele sobime  – mina kui kasvataja Teile ja Teie kui minu potentsiaalne kutsika omanik mulle”.  Iga meie kasvandik on meile väga tähtis ja me soovime olla tema eluoluga kursis kogu tema elu jooksul!

Aegajalt otsime me mõnele  kutsikale  ka nn kaasomandi kodusid/peresid. Kõikidest lubavatest kutsikatest siiski peale terviseuuringuid aretuskoera ei tule, seega ka see on asi, millega peab iga aretusest huvitatud olev omanik arvestama.

Vaatamata sellele, et kõik kutsikad on piltidel väga armsad, palume Teil meeles pidada, et kõik meie aretatavad 3 tõugu on siiski oma loomuselt töökoerad, kes vajavad koolitust ja suunamist, et nendest kasvaksid Teile mõnusad kaaslased pikkadeks aastateks!

 

* EST Rohkem infot austraalia lambakoerte iseloomu ja tevise  kohta leiate ka EALT kodulehelt.

* ENG Australian shepherd  kennels links  worldwide